Evropský sociální fond Praha

Školení Operačního programu Praha Adaptabilita

Společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. ukončila školení v rámci projektu Operačního programu Praha Adaptabilita - Evropský sociální fond Praha& EU: Investujeme do vaší budoucnosti. Operační program Praha – Adaptabilita je jedním ze tří programů v České republice, který využívá prostředky Evropského sociálního fondu. Globálním cílem OPPA je zvýšení konkurenceschopnosti Prahy posílením adaptability a výkonnosti lidských zdrojů. OPPA je platný pouze pro území hlavního města Prahy. Předmětem projektu byla inovace přístupu ke vzdělávání zaměstnanců a jeho hodnocení a ověření během naplánovaného vzdělávání. Projekt celkově zahrnuje 68 proškolených osob. Byl zahájen v dubnu 2012 a uzavřený bude v květnu 2014, po 25 měsících trvání.

Zobrazit celý článek

OPPA - EU - OPERAČNÍ PROGRAM PRAHA ADAPTABILITA

OPPA  - EU - OPERAČNÍ  PROGRAM  PRAHA  ADAPTABILITA

Vzdělávání pro zaměstnance, kteří jsou ohroženi na trhu práce - Investujeme do vaši budoucnosti. Pokračování profesního vzdělávání zaměstnanců společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s., kteří jsou ohroženi na trhu práce. Školení je financováno z fondů EU a hl. města Prahy OPPA. V záři byl ukončen první cyklus školení zaměstnanců společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. v oblasti IT (informačních technologií) v kategorii „ začátečníci a mírně pokročilí “.

Zobrazit celý článek

OPPA - EU - OPERAČNÍ PROGRAM PRAHA ADAPTABILITA

Vzdělávání pro zaměstnance,kteří jsou ohroženi na trhu práce- Investujeme do vaši budoucnosti. Vzdělávání zaměstnanců BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. patří k hodnotné a zásadní péči managementu o kvalitní personální profil. Proběhla další školení v rámci OPPA, která pořádá Evropský sociální fond Praha–EU. Školení probíhá podle předem stanoveného plánu.

Zobrazit celý článek

Školení Evropského sociálnílního fondu

V průběhu měsíce září a října probíhala další z řady školení za získané dotace Evropského sociálního fondu – Operačního Praha adaptabilita. Proběhlo školení Počítačové dovednosti pro začátečníky, program Word 2007. V listopadu a prosinci bude tato skupina pokračovat Excelem 2007. Také skupiny, které se školí v soft skills již mají za sebou některá školení, konkrétně: Zvyšování produktivity, Komunikace a probíhá prvá část Provozních dovedností.

Zobrazit celý článek

Vzdělávání zaměstnanců OPPA Praha Adaptabilita z fondů EU

Vzdělávání zaměstnanců  OPPA  Praha  Adaptabilita z fondů EU

V druhé polovině měsíce září proběhne zahájení profesního vzdělávání zaměstnanců naší společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. , kteří jsou ohroženi na trhu práce. Školení je financováno z fondů EU a hl. města Prahy OPPA. Hlavním cílem školení je - poskytnout jednotlivým skupinám zaměstnanců naší společnosti další profesní vzdělání v odborných znalostech a dovednostech dle jejich pracovního zařazení. Již proběhla výběrová řízení na společnost z oblasti IT a soft skills, která připraví vzdělávací kurz přesně podle požadavků žadatele.

Zobrazit celý článek

Profesní vzdělávání zaměstnanců společnosti Barvy a laky Hostivař, kteří jsou ohroženi na trhu práce.

Profesní vzdělávání zaměstnanců společnosti Barvy a laky Hostivař, kteří jsou ohroženi na trhu práce.

Naše společnost se v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita zapojila do projektu zajištění vzdělávání zaměstnanců ohrožených na trhu práce. INFORMACE O PROJEKTU IDENTIFIKACE PROJEKTU Registrační číslo: CZ.2.17/1.1.00/34084 IDENTIFIKACE ŽADATELE Název subjektu: BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. Sídlo: Průmyslová 1472/11, 10200 Praha IČ: 26765306 Název projektu: Další profesní vzdělávání zaměstnanců společnosti Barvy a laky Hostivař, kteří jsou ohroženi na trhu práce

Zobrazit celý článek

Změny v občanském zákoníku

image

Navštivte náš e-shop

image

Škola malování

BAL DESIGNER

Bal Designer

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image

Strašnické divadlo