Vodouředitelný systém LAZUROL AQUA

Léto vrcholí, máme pro vás tip, jak renovovat dřevěné prvky na zahradě. Vodouředitelný systém LAZUROL AQUA pečuje o vaše dřevo. Barevné lazury ošetří každé dřevo, hedvábně lesklý film na povrchu je silně odolný UV záření i povětrnostním vlivům a vodě. Jak na to? Stačí jen dobře připravit podklad – očistíme povrch od prachu, smirkovým papírem povrch zbrousíme a napenetrujeme - LAZUROL AQUA NAPOUŠTĚDLO proniká hluboko do povrchu dřeva, obsahuje fungicidní prvky – ochrana dřeva před dřevokaznými a dřevozabarvujícími škůdci.

Potom už jen vybereme odstín LAZUROL AQUA DEKOR a druhý den natíráme v tenké vrstvě dobře promíchanou lazurou. Doporučujeme nátěr za 24 hod opakovat. Povrch tak bude plnit nejen funkci vysoce dekorativní, ale i velice ochrannou.

Doporučení: Nábytek a dřevěné prvky na zahradě, které už ztrácí svou krásu oživí LAZUROL AQUA BALZÁM – vydatný transparentní vrchní nátěr, který nanášíme v tenoučké vrstvičce houbičkou na čistý povrch dřeva. Balzám zacelí mikrotrhlinky na povrchu barevného filmu. Prodloužíme tak životnost lazury i o několik let a dřevo zase získá svůj glanz!

 

Fotogalerie

  • Vodouředitelný systém LAZUROL AQUA
  • Vodouředitelný systém LAZUROL AQUA
  • Vodouředitelný systém LAZUROL AQUA

Navštivte náš e-shop

image

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image