VODOUŘEDITELNÉ LAKY LAZUROL AQUA PROŠLY V ROCE 2017 INOVACÍ

Pro sezónu 2017 jsme připravili inovaci výrobků LAZUROL AQUA P UREX A LAZUROL AQUA EKOHOST. Rovněž došlo i k designové změně etiket, která zahrnuje i laky LAZUROL AQUA S AKRYL. Nové etikety navazují na design etiket systému LAZUROL AQUA představený v roce 2015.

Produkty LAZUROL AQUA S AKRYL a LAZUROL AQUA P UREX jsou inadále nabízeny v obalových variantách 0,6 kg a 5 kg. Nabídka variant provedení byla zachována (P UREX - lesk, mat a polomat, S AKRYL - lesk a mat). LAZUROL AQUA EKOHOST byl rozšířen o provedení lesk, v nabídce nadále zůstává provedení mat a polomat, všechny ve stávajících baleních 0,6 kg, 2 kg a 5 kg.

U výrobků LAZUROL AQUA P UREX a LAZUROL AQUA EKOHOST došlo k vylepšení vlastností zejména v oblasti rozlivu, zvýšení chemické odolnosti, vzhledu a výrazného odlišení stupně lesku. Oba výrobky navíc mají odzkoušenou a potvrzenou protiskluznost pro podlahy bytových a pobytových místností i pro části staveb užívaných veřejností. Všechny 3 produkty také vyhovují ČSN EN 71-3, část 3: Bezpečnost hraček.

Fotogalerie

  • VODOUŘEDITELNÉ LAKY LAZUROL AQUA PROŠLY V ROCE 2017 INOVACÍ
  • VODOUŘEDITELNÉ LAKY LAZUROL AQUA PROŠLY V ROCE 2017 INOVACÍ
  • VODOUŘEDITELNÉ LAKY LAZUROL AQUA PROŠLY V ROCE 2017 INOVACÍ

Navštivte náš e-shop

image

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image

Úvod →  Publikace a články →  VODOUŘEDITELNÉ LAKY LAZUROL AQUA PROŠLY V ROCE 2017 INOVACÍ

Rychlý kontakt