Aktuality

Rady ptáka Loskutáka - 29.4. na TV Nova, 12,45 hod.

25. 04. 2017
Rady ptáka Loskutáka - 29.4. na TV Nova,  12,45 hod.

Dne 29.4. v pořadu RADY PTÁKA LOSKUTÁKA uvidíte, jak krásně dřevo doplňuje moderní architekturu. Přírodní materiál si zaslouží péči, aby dlouho vypadal exkluzivně. Jak udržet dřevo v kondici poradí pan Václav Kubíček, člen našeho technického servisu. Ukážeme si, jak dřevo na jednom domě, ale vystavené rozdílným povětrnostním podmínkám (přímé slunce, závětří, podbití) vypadá za stejnou dobu jinak a jakou péči bychom mu měli dopřát.

Zobrazit celý článek

Školíme zaměstnance Hornbachu

04. 04. 2017
Školíme zaměstnance Hornbachu

Koncem měsíce února probíhalo školení pro zaměstnance řetězce Hornbach. Školení pro Hornbach proběhlo jak v Brně, tak i v Praze. Předváděly se a hlavně probíraly výrobky, které má Hornbach ve svých regálech. Byly představeny i výrobky v našem novém provedení, např. např. Lazurol Aqua Dekor. Velkým přínosem k poznání byly i praktické ukázky, které si prodejci sami vyzkoušeli na různých podkladech. Také i časté dotazy byly pro všechny nejen přínosem ale i poučením.

Zobrazit celý článek

Hledáme operátory skladu na dvojsměnný provoz

14. 03. 2017

Pro náš centrální sklad v Praze, na adrese Paceřická 1/2773, Horní Počernice přijmeme zaměstnance na pozici operátor skladu na dvě směny ( ranní a odpolední).

Požadujeme:
trestní bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost, průkaz VZV výhodou

Nabízíme :
po zapracování zvýšení platu, bonusy a prémie, možnost dodělání VZV průkazu, zaměstnanecké slevy na sortiment naší společnosti, příspěvek 950,- Kč/měsíčně na penzijní pojištění, stravenky 85,- Kč/denně, možnost závodní stravování (kantýna)
příspěvek na kulturní a sportovně-relaxační činnosti (divadlo, kino, bazén, masáže, aj.), příspěvek na zimní a letní dětskou rekreaci, 2x ročně akce pro děti zaměstnanců, vánoční dárkový balíček, právní poradenství, finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici, zázemí stabilní společnosti, dlouhodobé zaměstnání.

Podrobnější informace: Antonie Deusová, vedoucí personálního odd.,
tel. 271 084 229, e-mail: deusova@bal.cz

Zobrazit celý článek

Setkání výrobců a řemeslníků

01. 03. 2017
Setkání výrobců a řemeslníků

V lednu a únoru proběhla již tradiční série odborných školení a prezentací nových produktů výrobců nátěrových hmot, malířských potřeb a profesionálního elektronářadí pro usnadnění každodenní práce. Školení se konala ve spolupráci s Cechem malířů, lakýrníků a tapetářů ČR.

Zobrazit celý článek

REAL TOP PRAHA

21. 02. 2017
REAL TOP PRAHA

Naše společnost je partnerem fotbalového týmu REAL TOP PRAHA. Účelem těchto sportovních aktivit je podpora různých charitativních akcí. Tým REAL TOPU hraje od 8.1. Zimní ligu 2017. V neděli 19.2. proběhlo další pokračování Zimní ligy. Členy kádru Realu Top Praha čekalo shledání na Strahově s ligovým dorostem Vyšehradu. Dosytosti si zasprintovali pánové Novotný Jiří, Novotný David, Čechtický Jan, Hampl Ladislav, Štefek Jakub, Hunal Tomáš, Pešek Lukáš, Koukal Jan, Svátek Jan, Rajnoch Jan, Stracený Luděk, Suchařípa David, Jaromír Bosák, z lajny sledoval mač dnes nehrající manažer Smita Saša. Nakonec REL TOP prohrál 0:2, ačkoli na výrobu šancí byl tým velmi dobrý. K 20.12. 2016 bylo vybráno na dobročinné účely 13.354.253 Kč.

Zobrazit celý článek

Výstava FOR DECOR & HOME 2017

24. 01. 2017
Výstava FOR DECOR & HOME 2017

Ve dnech 19.-21.1.2017 se uskutečnila v pražských Letňanech výstava FOR DECOR & HOME. Jedná se kontraktační veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží. Vystavovatelé připravili působivé expozice, tentokrát s nabídkou jarního zboží. Na své si však přišli i milovníci dekorací, kteří načerpali novou inspiraci a získali kontakty.

Zobrazit celý článek

PF 2017

19. 12. 2016
PF 2017

Zákazníkům, obchodním partnerům i přátelům přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v roce 2017.

Zobrazit celý článek

BARVY A LAKY TELURIA s.r.o. realizují výstavbu velkého skladu na hotové výrobky

05. 12. 2016
BARVY A LAKY TELURIA s.r.o. realizují výstavbu velkého skladu na hotové výrobky

Dne 19.10.2016 bylo Městským úřadem v Letovicích, odborem výstavby a životního prostředí, vydáno stavební povolení pro stavbu: NOVOSTAVBA EXPEDIČNÍHO SKLADU.

Zobrazit celý článek

Vyhráli jsme stříbrnou medaili v anketě Český výrobek roku 2016

11. 11. 2016
Vyhráli jsme stříbrnou medaili v anketě Český výrobek roku 2016

Naše dceřiná společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. se již 3. rokem zúčastnila hlasování o nejlepší Český výrobek v kategorii nepotravinářských výrobků. Hlasovalo se ve 3 soutěžích: Potravinářské výrobky, nepotravinářské výrobky, anketa na Facebooku. Potravinářské výrobky hodnotila komise zástupců českých výrobců a zákazníků 21. 10. 2016 v parametrech chuť, vůně, vzhled. Členkou poroty byla i poslankyně parlamentu České republiky paní Věra Kovářová. Nepotravinářské výrobky hodnotili zástupci českých výrobců podle jednotlivých parametrů a vzhledu.

Zobrazit celý článek

Hledáme pracovníky - volná místa

07. 11. 2016

Pro naši společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. Skrchov hledáme pracovníky na pozice:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - TECHNIK pro sortiment průmyslových nátěrových hmot na kov OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - TECHNIK pro sortiment fasádních barev a omítek

Zobrazit celý článek

Změny v občanském zákoníku

image

Navštivte náš e-shop

image

Škola malování

BAL DESIGNER

Bal Designer

Sportovní a společenské akce

image

Barevný život s Bohemkou

Škola malování

IKEA FAMILY

image

Strašnické divadlo